Dillon

  • Koncert

Dillon

Piątek, 26 lutego 2021

19:00

od 59 

Brazylijska piosenkarka Dillon wystąpi 26 lutego 2021 roku w Warszawie, konkretniej na terenie Praga Centrum.

Organizatorzy wydarzenia początek koncertu zaplanowali na godzinę 19:00.

Dillon to wszechstronnie uzdolniona artystka, ponieważ ma spore umiejętności wokalne, a jednocześnie jest pianistką. Jej albumowy debiut przypadł na rok 2011 i już wtedy zyskała w swoim kraju sporą rzeszę zwolenników. Porównywano ją nawet z Lykke Li. Na swoim koncie ma kilka wspaniałych albumów, w tym m.in. "Kind" (2017) oraz "The Unknown" (2014).

Artystka wykazuje się na scenie subtelnością, delikatnością oraz umiejętnością niesienia muzycznego przesłania. Jednym z jej najpopularniejszych utworów jest ten o nazwie "Lightning Sparked" (2014). Oprócz niego ma na swoim koncie takie tytuły, jak: "A Matter of Time" (2014) czy też Yout Flesh Against Mine (2013). Jeśli ktoś chciałby przenieść się na moment do świata refleksji i zadumy, powinien wziąć udział w zbliżającym się wydarzeniu i pojawić się pod koniec lutego w stolicy.

informacja organizatora

Dillon, czyli Dominique Dillon de Byington to brayzlijska piosenkarka i pianistka na stałe mieszkająca w Niemczech. Jej debiutancki album "The Silcence Kills" z 2011 roku zaskarbił sobie uznanie krytyków na całym świecie, a jej wokal porównywano z artystkami takimi jak Björk i Lykke Li. Oprócz tego w jej dorobku znajdują się między innymi długogrające wydawnictwa: "The Unknown" (2014), "Live at Haus der Berliner Festspiele" (2016) i „Kind" (2017).

Artystka odwiedzi Praga Centrum w lutym 2021, aby oczarować polską publikę swoim subtelnym i hipnotycznym wokalem.

Data: 26.02.2021
Start: 19:00
Miejsce: Praga Centrum, Warszawa


Organizator: Follow The Step
Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulamin

Uwaga! Informujemy, że zgodnie z decyzją Organizatora nie ma możliwości zmiany danych oraz przekazania biletów poprzez aplikację Going.