Faithless DJ SET | Warszawa

  • Impreza

Faithless DJ SET | Warszawa

Sobota, 28 listopada 2020

21:00

od 79 

Zespół Faithless pojawi się 28 listopada 2020 roku na terenie Warszawy. Grupa miała pojawić się w Polsce już wcześniej, bo podczas Sunrise Festival, jednak sytuacja związana z pandemią koronawirusa storpedowała te plany. Koncert odbędzie się o godzinie 21:00 w Praga Centrum.

Jeśli ktoś szykował się na wcześniejszy koncert zespołu Faithless może odetchnąć z ulgą, ponieważ zespół wystąpi w Polsce i pozytywnie zadziwi wszystkich swoich słuchaczy. Grupa znana jest ze swoich wielkich hitów, takich jak "Insomnia" czy też "We Come 1". Co prawda Faithless pojawi się w nieco innej formule, ponieważ zaoferuje słuchaczom klubowy DJ Set, ale z pewnością na tym koncercie muzyki elektronicznej nikt nie będzie się nudzić.

Impreza dedykowana jest przede wszystkim tym osobom, które lubią bawić się i tańczyć w rytmach electro. Koncert w wykonaniu Sister Bliss na długo pozostanie w pamięci wszystkich zebranych klubowiczów, więc zwolenników takiej muzyki nie może zabraknąć pod koniec listopada w Warszawie. Emocje na najwyższym poziomie są gwarantowane.

informacja organizatora

Długo wyczekiwani w Polsce, tego lata mieli wystąpić podczas Sunrise Festival, jednak obecna sytuacja na świecie pokrzyżowała te plany.

Nic straconego! Faithless, w nieco innej formule, pojawi się u nas już w listopadzie, żeby zagrać klubowy DJ set podczas całonocnej imprezy w warszawskiej Praga Centrum!

Miliony sprzedanych płyt, kultowe przeboje i nieśmiertelne hity parkietowe z lat 90. „God Is A DJ”, „Insomnia” czy „We Come 1” to mimo upływu czasu wciąż żywe hymny muzyki elektronicznej. Nieszablonowe, energetyczne produkcje sprawiły, że brytyjski skład stał się prekursorem nurtu klubowego na świecie i od 25 lat nieprzerwanie porywa klubowiczów do tańca.

Zapraszamy na DJ set w wykonaniu Sister Bliss, który przywoła i przywróci lata świetności kultury klubowej i na długo pozostanie w Waszej pamięci!

Supports: TBA
Data: 28.11.2020
Start: 21:00
Miejsce: Praga Centrum, Warszawa

Bilety dostępne od 13.05 (środa) od 10:00.

Organizator: Follow The Step
Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulamin

miejsce