Fakear

  • Koncert

Fakear

Piątek, 26 lutego 2021

20:00

od 0 

Fakear to artysta pochodzący z Francji, który nazywa się Theo Le Vigoureux.

Zajmuje się tworzeniem muzyki elektronicznej, a 26 lutego 2021 wystąpi w klubie muzycznym Smolna na terenie Warszawy. Jego koncert zaplanowano na godzinę 20:00.

Fakear pozyskuje zwolenników głównie ze względu na swój niepowtarzalny styl muzyczny i osobowość sceniczną. Jest znany praktycznie na całym świecie, a w lutym o jego wielkim talencie będą mogli przekonać się polscy odbiorcy. Artysta grał koncerty w wielu dużych miastach, m.in. w Tokio oraz Londynie. Zajmował się także nagrywaniem remixów dla bardzo znanych twórców, takich jak M.I.A., Annie Mac czy też ODESZA. Na swoim koncie ma aż cztery płyty, a w Warszawie zaprezentuje najnowsze kawałki z albumu "Everything Will Grow Again".

Jego styl tworzenia muzyki porównywany jest przez licznych odbiorców do stylu takich gwiazd jak Bonobo czy też Mount Kombie. Jeśli ktoś jest fanem muzyki elektronicznej i chciałby poznać ją z zupełnie innej strony, powinien zjawić się 26 lutego w Warszawie.

informacja organizatora

Fakear czyli Théo Le Vigoureux to francuski twórca muzyki elektronicznej. Jego downtempowy styl, który porównywany jest między innymi do Mount Kimbie, Jon Hopkins, Bonobo, zaskarbił sobie fanów na całym świecie.

W ciągu kilku lat swojej działalności zdążył grać koncerty od Londynu po Tokio, supportować Bonobo i oraz nagrywać remixy dla artystów takich jak M.I.A., AlunaGeorge, DJ Snake, Annie Mac, The FADER czy ODESZA. Fakear przyjedzie do Polski w lutym 2021, żeby w klubie Smolna zaprezentować najnowszy materiał ze swojej czwartej płyty „Everything Will Grow Again”.

Drzwi: 20:00
Start: 21:00
Data: 26.02.2021
Miejsce: Smolna

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce