Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Na palcach przez życie - rozmowa z tancerzem baletowym

  • Spotkanie
  • Online
  • Free

Na palcach przez życie - rozmowa z tancerzem baletowym

Czwartek, 5 listopada 2020

19:00

Kup bilet
informacja organizatora

„Być baletnicą!” - to marzenie prawie każdej dziewczynki. Jednak zastanawialiście się kiedyś, czym tak naprawdę jest balet? W jakim wieku najlepiej rozpocząć naukę baletu? A może kiedy kończy się się karierę baletową? Ilu wyrzeczeń potrzeba, by zostać profesjonalnym tancerzem baletowym? Czy każdy może tańczyć balet? Już 5 listopada będzie okazja, by poznać odpowiedzi na powyższe pytania! Serdecznie zapraszamy na spotkanie z absolwentem Państwowej Szkoły Baletowej w Mińsku, pierwszym tancerzem Polskiego Baletu Narodowego i baletu Teatru Wielkiego – Opery Narodowej oraz solistą National Ballet of Canada w Toronto, Maksimem Woitiulą. Nasz gość opowie nam swoją historię oraz zdradzi tajniki pracy tancerza baletowego, ale nie tylko! Z racji tego, że Maksim pochodzi z Białorusi, to podczas spotkania porozmawiamy również o: akcji „Gramy dla Białorusi” organizowanej przez @NarodoweCentrumKultury odczuciach artysty dotyczących aktualnej sytuacji w ojczystym kraju. Kiedy? 5 listopada, godzina 19:00 Gdzie? Spotkanie online Serdecznie zapraszamy!


Wydarzenie organizowane przez projekt Zainspiruj się! Niezależnego Zrzeszenia Studentów Organizacji Uczelnianej Uniwersytetu Warszawskiego. Kontakt do organizatorów: -> Anastazja Oteva anastazja.oteva@nzs.org.pl Biuro ds. PR Katarzyna Nowak katarzyna.nowak@nzs.org.pl

miejsce

Online

Internet

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.