Nicola Cruz [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Nicola Cruz [ZMIANA DATY]

Środa, 7 kwietnia 2021

19:00

od 79 

Nicola Cruz to, z całą pewnością nazwisko, które warto poznać i zapamiętać na długi czas.

Wszystko zapowiada się na to, iż pochodzący z Francji muzyk o ekwadorskim pochodzeniu narobi w mediach jeszcze sporego zamieszania!

Muzyka, którą tworzy to przede wszystkim połączenie muzyki elektronicznej z wpływami mitologicznymi w nieco nowocześniejszym wydaniu. Tworząc swoje utwory, Nicola stara się przedstawić Ekwador z jak najlepszej strony. To właśnie z tego powodu niezwykle często sięga po tradycje ludowe, które odtwarza w nieco świeższym wydaniu, co nadaje im unikatowego charakteru.

Oryginalność jego muzyki sprawia, iż jego kawałki koniecznie trzeba usłyszeć na żywo. Idealna ku temu okazja nadarzy się już 15 kwietnia na warszawskiej Pradze. Koncert ściśle powiązany będzie z jego najnowszą produkcją "Siku". Tworząc ją, artysta skupił się przede wszystkim na rozwoju duchowości oraz świadomości, a do współpracy zaprosił muzyków z całego świata. To właśnie niespotykany wymiar jego piosenek sprawi, iż warszawski koncert będzie wydarzeniem, o którym będzie głośno jeszcze przez długi czas.

Nicola Cruz przyjedzie do Polski 7 kwietnia 2021 r.

informacja organizatora

Nicola Cruz - producent elektroniczny, muzyk i DJ. Poprzez swoją muzykę przywołuje krajobrazy i rytuały swojej ojczyzny, czyli Ekwadoru - kraju, który jest domem zarówno dla Andów, jak i amazońskiej dżungli. Jego twórczość to eksploracja starożytnych mitologii i tradycji ludowych w nowoczesnym otoczeniu.

Nicola urodził się w Limoges we Francji, a jego rodzice to Ekwadorczycy. Wychowanie Nicoli było otoczone bogatym wykształceniem muzycznym - zarówno w rdzennych tradycjach, jak i zachodnich teoriach, a od najmłodszych lat zaczął grać na perkusji.

Jeśli chodzi o dorobek muzyczny Nicoli, poprzez swoją pierwszą płytę - "Prender el Alma" (2015) badał rozwój świadomości i duchowości oraz to, w jaki sposób łączy się to z muzyką. W „Siku" - jego najnowszej produkcji, Cruz kontynuuje tę eksplorację, poszerzając swoją wizję o nowe historie i inne kultury jako źródła inspiracji. Kluczowym aspektem tej podróży jest jego współpraca z innymi artystami z różnych stron świata.

Data: 7.04.2021
Doors: 19:00
Start: 20:00
Miejsce: Praga Centrum

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.