Klub Komediowy & Robert Makłowicz | FB Live

  • Stand-up i impro

Klub Komediowy & Robert Makłowicz | FB Live

Czy są z nami smakosze sutych dykteryjek, piewcy szlachetnie wysklepionego podniebienia i admiratorzy lokalnych kulinariów? Mamy dla was nie lada rarytasik! Ponownie – aczkolwiek tym razem wirtualnie – odwiedzi nas Robert Makłowicz, który nagra dla nas garść soczystych anegdot!

Robert Makłowicz – dziennikarz, pisarz, publicysta, krytyk kulinarny i podróżnik. Pierwszy w dziejach polskiej telewizji zaproponował widzom zwiedzanie kulinarnej mapy świata i poznawanie go – dosłownie – od kuchni. Jako gospodarz cyklu reportaży podróżniczo-kulinarnych („Podróże kulinarne Roberta Makłowicza”, „Makłowicz w podróży” oraz „Makłowicz w drodze”) oprowadzał telewidzów po wyjątkowych miejscach, ukazując związki kuchni z kulturą i historią odwiedzanych regionów.

Nasz gość specjalnie dla nas przygotuje parę kilkominutowych filmików, do których aktorzy zagrają kilka improwizowanych scen komentujących. Nagrania odtworzymy dopiero podczas spektaklu, więc treść inspiracji poznamy w tym samym czasie, co widzowie. I jak tam apetyty?
Spektakl będzie streamowany (z możliwością wykupienia dostępu do transmisji).

Bilety: 18,99 zł
Bilety na spektakl online można kupić poprzez opcję KUP DOSTĘP w wydarzeniu na Facebooku. Do oglądania nie będzie potrzebny żaden link! Wystarczy wejść na wydarzenie w dniu spektaklu, wykupić dostęp i cieszyć się transmisją

Jeżeli macie parę złotych luzem, to możecie wesprzeć Klub Komediowy pod linkiem: https://zrzutka.pl/9yk9ad