Partiboi69 | Praga Centrum

  • Impreza

Partiboi69 | Praga Centrum

Piątek, 23 kwietnia 2021

22:00

od 0 

Pod enigmatycznym nickiem Partiboi69 kryje się fenomenalny DJ z Australii.

Zagra on 6 listopada 2020 roku w Praga Centrum w Warszawie. Początek zabawy zaplanowano na godzinę 22.

To będzie niezapomniane muzyczne wydarzenie nie tylko dla tych, którzy znają jego dotychczasową twórczość. Na pewno nie pożałują również czasu spędzonego w towarzystwie granej przez niego muzyki ci, dla których będzie to pierwsze spotkanie z tym nieco ekscentrycznym artystą. Jego wygląd to połączenie gangstera o fryzurze czeskiego piłkarza sprzed kilku dekad. Ale spokojnie - jego muzyka jest jak najbardziej nowoczesną mieszanką klimatów ghetto house, ghetto tech, electro, detroit techno. Będzie szybko i głośno.

Partoboi 69 to artysta o wielu twarzach i talentach. Jest bowiem również performerem i twórcą internetowym. Smaczku jego muzyce dodaje również fakt, że kiedy nie nie tworzy i nie miksuje muzycznych setów, prowadzi bardzo absurdalny kanał na YouTube.

Tej imprezy nie można przegapić. Do zobaczenia 6 listopada w Praga Centrum.

informacja organizatora

Internetowy fenomen, performer, DJ, artysta, jednym słowem Partiboi69 wraca do kraju nad Wisłą.

Ekscentryczna i enigmatyczna ikona stylu z Australii zjawi się, by tej nocy w warszawskiej Praga Centrum zaserwować najświeższą selekcję i zagrać "szybki" i głośny techno, ghetto house, gabber set.

Supports: TBA
Data. 6.11.2020
Start: 22:00
End: 6:00
Miejsce: Praga Centrum

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.