Powrót do jaskini czyli rzecz o książkach audio – Dyskusja | WTK

  • Spotkanie

Powrót do jaskini czyli rzecz o książkach audio – Dyskusja | WTK

Środa, 21 października 2020

12:00

od 0 

Zachęcamy do udziału w Wirtualnych Targach Książki organizowanych przez Empik. Między 14 a 25 października specjalnie dla Was – setki oczekiwanych premier, atrakcyjne promocje oraz bogaty program premierowych spotkań. Więcej na www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki.

W ramach programu branżowego targów wspólnie z Unią Literacką zapraszamy na dyskusję „Powrót do jaskini czyli rzecz o książkach audio” z udziałem Hanny Grudzińskiej (Marginesy), Krzysztofa Czeczota (Osorno), Jakuba Piotrkowicza (Virtualo), prowadzącym będzie Zygmunt Miłoszewski (Unia Literacka)
Powrót do jaskini – literatura zaczęła się od snutych przy ognisku opowieści i teraz wraca do prehistorycznej tradycji w postaci książek audio. Do tradycyjnych audiobooków, czyli czytanych przez lektora premierowych pozycji dołączają wysokobudżetowe słuchowiska na podstawie książek oraz pisane przez popularnych autorów opowieści do słuchania, które nawet nie występują w formie drukowanej. Porozmawiamy o tym jak pisarze i ich czytelnicy stają się – także dzięki pandemii – opowiadaczami i słuchaczami.

W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań. Wydarzenie przeznaczone jest dla uczestników branżowych – wydawców, autorów i innych osób bezpośrednio związanych z rynkiem książki. Obowiązuje rejestracja poprzez link: https://wirtualnetargiksiazki.clickmeeting.com/.../register

Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia.

Przyjęte osoby zarejestrowane otrzymają indywidualny link do udziału w wydarzeniu.

#targujonline
Wirtualne Targi Książki
14-25 października 2020 roku
www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki
organizator: empik
patronat medialny: Onet, RMF FM

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.