Promocja książek w czasach zarazy – Dyskusja | WTK

  • Spotkanie

Promocja książek w czasach zarazy – Dyskusja | WTK

Poniedziałek, 19 października 2020

14:00

0 zł

Zachęcamy do udziału w Wirtualnych Targach Książki organizowanych przez Empik. Między 14 a 25 października specjalnie dla Was – setki oczekiwanych premier, atrakcyjne promocje oraz bogaty program premierowych spotkań. Więcej na www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki.

W ramach programu branżowego targów zapraszamy na dyskusję „Promocja książek w czasach zarazy” z udziałem Joanny Batorskiej (Agora), Macieja Marcisza (GWF) oraz Pawła Zatorskiego (Znak). Dyskusję poprowadzi Marcin Maćkiewicz (Empik).

Pandemia wymusiła szybkie i radykalne zmiany w wielu obszarach życia społecznego, zmieniła przyzwyczajenia czytelników, sposoby konsumpcji treści, a także uniemożliwiła część tradycyjnie praktykowanych działań promocyjnych wokół premier książek. Niektóre dotąd sprawdzone rozwiązania w nowych okolicznościach okazały się nieskuteczne lub wręcz niemożliwe, ale jednocześnie pojawiły się nowe możliwości i formy kontaktu twórców z odbiorcami. Jak radzą sobie z tym wyzwaniem przedstawiciele kluczowych polskich wydawców? Które z działań promocyjnych straciły, a które zyskały na znaczeniu? Czy wypracowane naprędce rozwiązania zostaną z nami na dłużej? Czy obecny kryzys może okazać się szansą na bardziej skuteczne i szersze dotarcie do czytelników? W trakcie spotkania spróbujemy odpowiedzieć na te pytania.

W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań. Webinar przeznaczony jest dla uczestników branżowych – wydawców, autorów i innych osób bezpośrednio związanych z rynkiem książki. Obowiązuje rejestracja poprzez link: https://wirtualnetargiksiazki.clickmeeting.com/promocja-ksiazek-w-czasach-zarazy-dyskusja/register

Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia.
Przyjęte osoby zarejestrowane otrzymają indywidualny link do udziału w wydarzeniu.

#targujonline

Wirtualne Targi Książki
14-25 października 2020 roku
www.empik.com/wirtualne-targi-ksiazki
organizator: empik
patronat medialny: Onet, RMF FM

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.