Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Świąteczne Targi WZORY ONLINE

  • Targ
  • Online
  • Free

Świąteczne Targi WZORY ONLINE

01-10.12.2020

od 0 zł
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.
informacja organizatora

Miejsce: platforma https://wzory.design Termin: 1-10 grudnia 2020 r. Wydarzenie na Facebooku: bit.ly/świąteczne_targi_Wzory_Online

Pandemia zdecydowała za nas! Tym razem nie spotkamy się jak co roku na przedświątecznych zakupach w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Mimo to nie poddajemy się i przechodzimy w tryb ONLINE.

Wszystko po to, by wesprzeć dziesiątki polskich designerów, z którymi od lat ramię w ramię walczymy o to żeby świat był piękniejszy. Przed nami decydująca bitwa. Tym razem walka toczy się nie tylko o piękno ale i polskich rzemieślników, dla których świąteczne targi to być albo nie być budowanych latami marek. Mamy plan wesprzeć ich wszystkich. Potrzebujemy Waszej pomocy.

Postawcie w te święta na polskich projektantów. Już nasza w tym głowa, abyście znaleźli na naszych targach najlepsze prezenty! 

Gdzie i kiedy się spotkamy? Od 1. do 10. grudnia będziemy czekać pod tym linkiem: https://wzory.design, wystarczy kliknąć. 

Co znajdzie się za wirtualnymi drzwiami Wzorów?

Zaprosiliśmy ponad 130 projektantów z całej Polski.  Oddamy do Waszej dyspozycji ceramikę, biżuterię, kosmetyki, tekstylia, grafiki i wiele więcej – wszystko prosto z małych polskich manufaktur. Przygotujemy pakiety promocyjne, którym nie będziecie mogli się oprzeć. Zorganizujemy też akcję charytatywną na rzecz zwierząt z Przystani Ocalenie – cały dochód ze sprzedaży akcesoriów marki Szydełex, założycielki, czyli Agata Buzek, Weronika Kosińska i Iza Gwizdak przeznaczą na rzecz potrzebujących zwierząt.

Co jeszcze? Będziemy też na Facebooku @targi.wzory i Instagramie @wzory_targi_designu, a tam, jak na Wzory przystało nie zabraknie warsztatów, w ramach których Kasia Szatkowska, odnawiająca na co dzień klasyki PRL, pokaże jak wytapicerować mały, prosty podnóżek. Z Agatą Taśmińską z bloga „Z głową w sznurkach” przygotujemy świąteczne ozdoby na choinkę sztuką makramy, z WOOL MORNING wydziergamy czapkę, a od autorów książki LESS WASTE Polska, Agnieszki Bukowskiej i Krzyśka Rzymana dowiemy się jak nie marnować jedzenia. Koniecznie zajrzyjcie do programu warsztatów, by zobaczyć wszystko co dla Was przygotowaliśmy – czekają tam jeszcze takie perełki jak warsztat automasażu twarzy prowadzony przez Anetę Kolendo Borowską - jedną z najbardziej doświadczonych wizażystek w Polsce. https://www.facebook.com/events/828354267915066

Nie zabraknie również rozmów. Razem z Agatą Kiedrowicz – krytyczką, kuratorką designu, projektantką i edukatorką, Bogną Świątkowską – prezeską zarządu fundacji Bęc Zmiana, Olą Mirecką, która oprócz współpracy z LEGO prowadzi własne studio projektowe w Danii oraz Magdą Jurek założycielką marki Pani Jurek, zastanowimy się nad tym „Jak zaprojektować koniec?” 4 grudnia o 18.00 https://www.facebook.com/events/221450359398161/

Do drugiej dyskusji 6 grudnia o 16.00 zaprosi nas Agnieszka Polkowska - doktor w dyscyplinie sztuk projektowych, projektantka spekulatywna, badaczka, strateżka i wykładowczyni, która razem z Beatą Wilczek – absolwentką m.in. Central Saint Martins, projektantką i wykładowczynią na AMD Berlin oraz Agnieszką Bar - animatorką, trenerką i mentorką w zakresie designu oraz wykładowczynią na Wydziale Ceramiki i Szkła na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, porozmawia o tym „Jak zamykać stare, by zrobić miejsce na nowe idee w projektowaniu?”.  https://www.facebook.com/events/210294317164235

Przed nami dużo dobrych chwil. Bądźcie tam z nami. I nie zapomnijcie już teraz zaobserwować nas na Facebooku i Instagramie. Do zobaczenia na Świątecznych Targach WZORY ONLINE!

miejsce

Online

Internet

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.