Undercity Festival 2021

  • Impreza

Undercity Festival 2021

28-29.05.2021 | 18:00

od 139 
Kup biletBilety aktualnie niedostępne w Going.

Druga edycja festiwalu Undercity okazała się przejść najśmielsze oczekiwania i stanowić jedno z największych wydarzeń tego roku.

W związku z tym w roku 2020 czeka nas powtórka tej niesamowitej imprezy zorganizowana z jeszcze większym rozmachem! 28 i 29 maja 2021 roku przejdą do historii jako połączenie najlepszego klubowego klimatu wraz z najwyższymi umiejętnościami licznych zaproszonych artystów. Całość będzie miała miejsce tradycyjnie na warszawskim Torwarze. To tam pod koniec przyszłego października zjawią się wybitni muzycy i Dj-e celem zapewnienia sporemu gronu zgromadzonych fanów niezapomnianych wrażeń. Wszystkich przybyłych na miejsce czeka ogromna dawka techno, house i elektroniki z dodatkowymi brzmieniami. Na pewno nie będzie narzekania na monotonię i powtarzalność.

Już teraz warto zapamiętać tę datę, gdyż to będą niezapomniane dni spędzone z samymi pozytywnymi ludźmi i najlepszą muzyką. W kolejnym roku Undercity zaskoczy jeszcze większą mocą połączoną z zapierającymi dech efektami audiowizualnymi. Nie możesz tego przegapić!

Bilety dostępne w Going!

informacja organizatora

Druga edycja Undercity oznaczała dodatkowy poziom, nową scenę District, większą liczbę artystów i zupełnie nową, audiowizualną oprawę.

Organizatorzy nie zwalniają tempa i ogłaszają trzecią edycję, tym razem rozszerzoną o kolejny dzień.

LINE UP:

piątek A-Z:
999999999 dj set, Aligment, Cleric, Elliver, Esther Silex, Kr!z, Krink live, Kwartz, Marvin Hey, Oliver Koletzki, Oxia, Regal, Snts, Stephanie Sykes, Under Black Hamlet + TBA

sobota A-Z:
Headless Horseman, Keith Carnal, Klangkuenstler, Marcel Dettmann, Remco Beekwilder, Sam Paganini, Setaoc Mass, Stef Mendesidis, Tommy Four Seven, Umwelt + TBA

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.undercity.pl/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce

COS Torwar

Warszawa, ul. Łazienkowska 6A

COS Torwar to kompleks łączący w sobie dwie hale - Torwar I, jak i COS Torwar Lodowisko. Obie hale to idealne miejsce do organizowania różnego rodzaju targów, wystaw, koncertów, imprez sportowych, imprez firmowych, bankietów i konferencji.  Hala sportowo-widowiskowa COS Torwar to głównie zawody sportowe, takie jak chociażby: mecze reprezentacji Polski w siatkówce, piłce ręcznej, koszykówce, Międzynarodowe Zawody Jeździeckie, eliminacje do Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Kobiet 2018, Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarów.  Hala COS Torwar gości bardzo często gwiazdy różnych festiwali muzycznych. Pośród nich: Summer Jazz Festival, z takimi gwiazdami jak: Paco De Lucia, Jamie Cullum. Regularnie odbywają się tam targi motoryzacyjne, kosmetyczne, wędkarskie, ślubne, budowlane i mieszkaniowe, które przyciągają wiele zwiedzających z terenu całej Polski.  Hala ta może się poszczycić organizowaniem koncertów artystów światowej sławy, takich jak: The Hurts, Nickelback, Macklemore, Backstreet Boys, Elite Goulding, Whitening Temptation, John Legend, Parov Stelaże Band, Lindsey Starling, Chris Botti, James Blunt, One Republic, Lisa Stanfield, 30 Seconda to Mars, Tokyo Hotel 30, Dream Theater, Alicia Keys, czy 50 Cent.   W skład sportowego kompleksu COS Torwar wchodzi również profesjonalne, w pełni wymiarowe lodowisko, które znajduje się na terenie obiektu sportowego COS Torwar II. Obiekt ten spełnia wszelkie wymagania techniczne federacji międzynarodowych, a przy tym posiada widownię mogącą pomieścić 640 miejsc siedzących. W obiekcie do dyspozycji gości jest także sala choreograficzna mająca powierzchnię 108 m2, która pełni także funkcję sali konferencyjnej, albo gimnastycznej.  Na terenie hali Torwar II Lodowisko trenują aktywnie kluby, jak i związki sportowe mające związek z uprawianiem sportowych dyscyplin zimowych. Odbywają się tam też różne imprezy sportowe, takie jak chociażby Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie figurowym Warsaw Cup, zawody Curlingowej, Turniej Grupy Wyszehradzkiej w hokeju na lodzie, Drużynowe Mistrzostwa Świata w SHORT TRACK.