Wola do składania. Warsztaty online dla dzieci

  • Warsztat

Wola do składania. Warsztaty online dla dzieci

Niedziela, 29 listopada 2020

13:00

10 zł

Czas spędzony w domu z dziećmi można dobrze wykorzystać. Zapraszamy najmłodszych do wzięcia udziału w naszych działaniach edukacyjnych online.

Wystawa Przemiany. Krajobraz Woli po 1989 roku to doskonała okazja do wspólnej rozmowy o dzielnicy za pomocą gier i zabaw.

PROGRAM WOLI DO SKŁADANIA:

Czy to zabytek? Wolskie układanki online dla dzieci.

21 listopada, 11:00

Poznaj zabytki Woli poprzez serię zabaw i gier online. Uporządkujemy domy na osiedlu społecznym, stworzymy kolorową plombę architektoniczną, ułożymy puzzle z ikonami architektonicznymi Woli, porównamy zdjęcia ćwicząc spostrzegawczość na najciekawszych budynkach. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom poznacie losy zabytków na Woli. Wspólnie zastanowimy się także nad ich przyszłością.

Prowadzenie: Katarzyna Żukowska

Odbiorcy: dzieci 8-12 lat

Czas Wieżowców.

29 listopada, 13:00

Podczas warsztatów online dowiecie się jak powstają wieżowce, poznacie sekrety ich konstrukcji i materiały, z których są budowane. Gdzie powstał pierwszy wieżowiec na świecie? Kiedy w naszym mieście pojawiły się drapacze chmur? Przyjrzyjmy się wieżowcom, które dzisiaj rosną na Woli na naszych oczach. Porozmawiajmy o ekologicznych aspektach wieżowców i ich wpływie na miasto.

Prowadzenie: mgr inż. Monika Płudowska-Zagrajek, Politechnika Warszawska

Odbiorcy: dzieci 8-12 lat

INFORMACJE O WYDARZENIACH ONLINE:
Bilety na wydarzenie są dostępne do godziny jego rozpoczęcia. Sugerujemy ich zakup odpowiednio wcześniej, tak aby móc bezpiecznie zalogować się 5-10 minut przed startem. Prosimy wziąć pod uwagę, że systemy sprzedażowe potrzebują minimum kilku minut na realizację transakcji.

W mailu z potwierdzeniem zakupu otrzymają Państwo link do wykładu online na platformie ZOOM. Po kliknięciu w link otworzy się anglojęzyczna aplikacja ZOOM, a jeśli nie mają jej Państwo, to pojawi się komunikat z prośbą o bezpłatną instalację aplikacji na komputerze, tablecie lub smartfonie.

Więcej o wydarzeniach przeczytaj na stronie https://muzeumwarszawy.pl/wola-do-skladania-zajecia-dla.../
W razie pytań napisz na adres katarzyna.zukowska@muzeumwarszawy.pl

miejsce

Online

Internet,

Wydarzenia online cieszą się obecnie rosnącą popularnością, oferując rozrywkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Stand-upy, koncerty, wykłady, webinaria, treningi a nawet festiwale muzyczne odbywają się w sieci, angażując tysiące uczestników. Uwaga! Wydarzenia online źle znoszą osoby, które lubią płacenie za szatnię, kolejkę do baru oraz bolące nogi. Zdecydowanie docenią je za to domatorzy a także osoby, które mają zamiar przetrwać pandemię COVID-19 i dożyć późnej starości.