Tom Rosenthal [ZMIANA DATY]

  • Koncert

Tom Rosenthal [ZMIANA DATY]

Wtorek, 23 marca 2021

19:00

od 89 

Rosenthal pochodzi z Wielkiej Brytanii, a Europę podbił swoim niesamowitym głosem oraz wyjątkową charyzmą.

To nie tylko piosenkarz, ale również kompozytor tekstów. Muzyk jest bardzo uzdolniony, ponieważ lubi grać na fortepianie oraz ukulele. Artysta do tej pory stworzył aż 5 albumów studyjnych, ale też kilka hitowych singli. Jego najbardziej znane utwory to przede wszystkim "Take Care" oraz "Forgets Slowly". Wokalista z pewnością ożywi całą Warszawę, dlatego warto udać się na jego koncert i nabyć zupełnie nowe doświadczenia muzyczne.

Tom Rosenthal wystąpi w warszawskiej Progresji 10 października 2020 roku.

informacja organizatora

Tom Rosenthal to brytyjski piosenkarz i kompozytor muzyki, grający na fortepianie i ukulele. Muzyka, jaką wykonuje to połączenie indie folku oraz indie pop'u.

Artysta na swoim koncie ma 5 studyjnych albumów, 4 mini-albumy, 2 składanki oraz single, które osiągnęły liczne sukcesy. Tom jest autorem licznych podkładów muzycznych do filmów krótkometrażowych oraz reklam. Jego utwory "Forgets Slowly", "Lights on But Nobody's Home" i "Take Care" pojawiły się chociażby w popularnym serialu Skins.

Data: 28.03.2021
Miejsce: Progresja
Door: 19:00
Start 20:00

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

UWAGA! Informujemy, że na tym wydarzeniu nie ma możliwości przekazywania biletów przez aplikację Going., ani zmiany właściciela biletu poprzez kontakt mailowy zgodnie z decyzją organizatora.

miejsce